Logo

INTEL DUAL CORE E 2140 SOCKET LGA775, PLGA775

Број на оглас: 3017249 | Објавен на: 14.10.2019, 16:36
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 400 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


Prodavam procesor intel dual core E 2140 (1M Cache,1.60 GHz,800 MHz FSB). Javuvajte se kaj Aleksandar na 075-624-895.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Filip

Потврден огласувач