Logo

SIFRA 5054. Se izdava nov nevseluvan namesten stan na Rampa

Број на оглас: 3017257 | Објавен на: 10.11.2019, 21:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 45 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Запад

Цена: 230 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


SIFRA 5054. Agencija za Nedviznosti izdava nov nevseluvan, namesten so nov mebel stan na Rampa, sloboden od 1-vi noemvri

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Agencija