Logo

Lesnici berba 2018g

Број на оглас: 3017352 | Објавен на: 27.05.2019, 08:18
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 180 МКД

Категорија: Храна и готвење / Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat lesnici prva klasa berba 2018g.Lesnikot e krupen so vrven kvalitet.
Kontakt tel.071 760 996

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Dimitar