KUPUVAM GARAZA VO OHRID
1 €
07.10.2018 19:18

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

15 m²

DA IMA VODA I STRUJA

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се бара од:

BISERA
Потврден огласувач
078332595
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам