Logo

selidbi transport so kombe

Број на оглас: 3018065 | Објавен на: 14.07.2019, 08:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вид на оглас: Се продава


Vrsime selidbi I transport so kombe vo. Mk. I nadvor od. Mk. po potreba angazirame I. Nasi. Rabotnici. Info. Na tel. 075. 878. 938. 070 444 737

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 transport

Потврден огласувач