Logo

Dynacord

Број на оглас: 3018604 | Објавен на: 02.06.2019, 12:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Останати музички инструменти

Вид на оглас: Се продава


Dynacord slejv pm2600
Dynacord mikseta pm1600-2
Top sostojba!
HITNO

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 lindi

Потврден огласувач