Logo

Opel Ascona 2.0i Vo Delovi

Број на оглас: 3018908 | Објавен на: 17.01.2019, 11:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Ascona

Година: 1990

Гориво: Бензин

Километри: 65000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Za delovi motor 2.0 mnogu dobar za podetalni inf na 077 726 148

 Кратово

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач