Logo

Skoda Octavia 1.9 2006/zamena za Golf5

Број на оглас: 3018945 | Објавен на: 15.08.2019, 22:17
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 4.600 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e ispravna se, klimatronik, 1.9 77 kw 105 ks , servisirana so faktura smenet cel set kaisi,site filtri i maslo na 27.09.18.cela prednica smenati sponi,chauri ne tropa,Golema familiarna kola,domakinski cuvana, REGISTRIRANA CELA GODINA SO ZELEN KARTON DO 22.11.2019, 2 kluca. Moze zamena so golf 5ka, 1.9 da e , so kozha i po moznost R oprema,so moja doplaata!

  Кичево

Прати Е-Маил

  777

Потврден огласувач