Logo

Izdavam Kuka so 4 posebni stana 280 m2 Zdanec

Број на оглас: 3019474 | Објавен на: 19.08.2019, 11:11
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 280 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Струја

Дворна површина: 500 m²

Тип на домот: Мулти семејна куќа

Состојба: Нова

Опрема: Полу наместен

Година на градба: 2011

Број на балкони: 4 Балкони

Број на бањи: 4

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + 3 Паркинг места

Ориентација: Север

Адреса: Zdanec

Цена: 800 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


NE SE IZDAVA ZA DOCEK NA NOVA GODINA!
Odlicna lokacija na mirno i tivko mesto vo Zdanec!
2 stana od 85m2 so dve spalni i dnevna!
2 stana od 55m2 so dnevna i edna spalna!
Dve garazi!

Cenata e za dva stana od 140 m2 vkupno ili pola kuka 600 evra. Za cela kuka 4 stana vkupno 280 m2 e 1200 evra!

Agencija!

Povejke info na 072310203

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Aleksandar

Потврден огласувач