1 / 6
GALANTERIJA PEUGEOT 206
200 МКД
10.10.2022 08:45

Прилеп / Прилеп

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2019

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

НОВИ НЕКОРИСТЕНИ
Топче за мењач - 500 ден
Привезок за клуч - 200 ден
Опаковка за клуч - 250 ден
Капаче за вода - 200 ден

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SONY
Потврден огласувач
075 311 851
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам