Logo

VW TOURAN 2.0 TDI 140 ks. 2005 god..

Број на оглас: 3020225 | Објавен на: 06.10.2019, 23:27
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 4.250 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW TOURAN 2.0 TDI 140 ks. 2005 god...
So mnogu oprema i mnogu socuvana kako nov,so plateni site davacki do registracija..

Telefon za kontakt:071-555-599.

  Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

  Delchevo

Потврден огласувач