Logo

opel tigra 1.4

Број на оглас: 3021478 | Објавен на: 19.04.2019, 19:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Tigra

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 800 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


opel tigra 1.4 plin bez ats 96 god dobro socuvana servisiraa reg do 05-2019 bez mana so mali zabeleski nadvoresno moze zamena so moja doplata

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач