Logo

Ford Tranzit 2.0 2004 prefekt novi gumi servis komplet

Број на оглас: 3021777 | Објавен на: 20.09.2018, 14:15
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.600 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


se prodava ford tranzit 2004 godina 2.0 motor bes niedna mana novi gumi servis sve general kako novo

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  keli