Logo

Alfa Romeo GT 1.9 JTD

Број на оглас: 3021874 | Објавен на: 23.03.2019, 11:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: GT

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Alfa Romeo GT 2004 godina 1.9 JTD vo odlicna sostojba redovno servisirana so full oprema, registrirana so zelen karton i novi gumi..Bez zameni
Tel 078342226

 Naum

Потврден огласувач