Logo

w 211 diskovi glanc brembo

Број на оглас: 3021892 | Објавен на: 22.12.2018, 11:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: w211 e klasa nad 2001

Tип на делови: Систем за сопирање /Кочници

Цена: 180 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


novi diskovi predni brembo zadni standard od germanija

 Валандово

Прати Е-Маил

 Gorgi

Потврден огласувач