Logo

Gumi EKSTRA 205/55/16-EFTINO!!!

Број на оглас: 3022106 | Објавен на: 27.03.2019, 18:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Gumi 205/55/16/polovni mnogu eftino,smo za 500 d.za edna guma,imam vkupno 4 gumi,javete se hitno gi prodavam.Moze zamena za 185/65/15 ili 195/65/15,

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  zoran