Logo

Prodavam novi zvucnici

Број на оглас: 3023069 | Објавен на: 15.03.2019, 12:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Аудио и видео продукција

Вид на оглас: Се продава


Prodavam novi zvucnici
Cena 10.000 denari. fiksno.

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач