Logo

Samsung A3 2017 new Telekom 24M garanc

Број на оглас: 3023396 | Објавен на: 08.08.2019, 18:04
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Samsung

Модел: A3 2017

Боја: Blue

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 199 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


zakluceni

  Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

  Mobi-Go_ Mobile NEGOTINO

Потврден огласувач