Logo

Igroteka

Број на оглас: 3023931 | Објавен на: 24.05.2019, 09:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Подлога за играње

Вид на оглас: Се продава


Koristena 6 meseci, se sklopuva, ispravna, nova e 4000 den.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач