Logo

Mercedes E350CDI 170Kw 2009Godina..

Број на оглас: 3024278 | Објавен на: 17.09.2019, 20:29
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 350

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 170 kw / 231 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes E350CDI 170KW AVANGARD 2009Godina..Voziloto e vo odlicna sostojba,najvisoko nivo na oprema.Dva kluca.Poveke informacii...

078270505

  Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

  kosta

Потврден огласувач