Logo

Детска количка, транспортер и корпа.

Број на оглас: 3024392 | Објавен на: 16.07.2019, 18:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Се продава детска количка, транспортер и корпа, многу малку користени. Информации на тел. 078282585

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Натка Битола