1 / 1
Се издава дуќан во строг центар 170м2
1 €
13.02.2022 21:36

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

170 m²

Греење:

Нема

Се издава дуќан 170м2 во строгиот центар во Прилеп, наспроти основното училиште Кочо Рацин, во близина на градскиот пазар.
Тел: 070 353 007 (само WhatsApp или Viber)

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

******
Потврден огласувач
070353007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам