Logo

PERENJE TEPISI - BROJ 1 VO KVALITET

Број на оглас: 3024894 | Објавен на: 12.08.2019, 12:41
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 80 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Хигиенски и Хемиско чистење / Перење на теписи

Вид на оглас: Се продава


ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ НА СЕКАКОВ ВИД ПОДНИ ПОДЛОГИ,ЗАГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ !!! ВЕДНАШ СУВО БЕЗ ОПАСНОСТ ОД РАЗЛЕВАЊЕ НА БОИТЕ ГУБЕЊЕ НА ЦВРСТИНА НА ОСНОВАТА НА ПОДЛОГАТА,АНТИАЛЕРГИСКИ И АНТИБАКТЕРИСКИ СРЕДСТВА.
1 етапа: длабинско тресење на тепихот
2 етапа хемиско третирање на тепихот со отстранување на целата нечистотија и ревитализација на влакното
3 етапа дезинфекција и нанесување на микрофилм за заштита од микробактерии.

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  albos hem (претпријатие)

Потврден огласувач