Logo

==RAZNI MOBILNI= za DELOVI (KOMPLETNI)

Број на оглас: 3025232 | Објавен на: 26.03.2019, 17:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Друга марка

Модел: RAZNI

Боја: Останато

Интерна меморија: 1,5 GB

РАМ меморија: 1,5 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat (KOMPLETNI) mobilni -
moze da se napravat a moze i za DELOVI=

>>> SITE ZAEDNO EXTRA CENA=3000DENARA<<<

1. SAMSUNG S6-CLONE SM-G920F ==
(SKRSEN EKRAN )

2. SAMSUNG S7-CLONE G635F == (EKRAN
ISPRAVEN TOUCHOT NE RABOTI)

3. UMI LONDON == (EKRAN NE MU RABOTI -
TOUCHOT MU E NOV)

4. WIKO-LENNY2 ==(SKRSEN EKRAN I TOUCH)

5. X-B0 -C7(AMC) == (EKRAN ISPRAVEN -
TOUCHOT NE MU RABOTI


!!! CENA E ZA EDEN MOBILEN E =1.000 DEN !!!

>>> SITE ZAEDNO EXTRA CENA<<<

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 ASTRA-MobTV

Потврден огласувач