Logo

Se prodava kucata

Број на оглас: 3025649 | Објавен на: 18.05.2019, 13:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 35.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kucata
075536445

 Дебар    Општина: Центар Жупа

Прати Е-Маил

 Lato

Потврден огласувач