1 / 2
Se prodava Kukja vo Prilep
48.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.05.2022 13:22

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Ul. Lenin 148 Prilep

Kukjata se naogja na ulica Lenin 148.Kukjata e renovirana,so dvor 200m2..
Kontakt telefon:078313808

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Valerij
Потврден огласувач
078211320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам