Logo

Се продава прекрасна вила на Преспанско езеро

Број на оглас: 3026602 | Објавен на: 18.04.2019, 23:53
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 7

Квадратура: 300 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Централно

Дворна површина: 1300 m²

Тип на домот: Вила

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: Населба Покрвеник

Цена: 300.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава комплетно опремена вила на Преспанско езеро изградена со високо квалитетни материјали со инсталирано парно, соларни панели , бунар и пумпа за наводнување на дворот.
Вилата е опремана со дупли гаражи со електрично затворање.
Долниот спрат се состои од фоаје со кожна гарнитура, спална , кујна ,тераса и големо купатило со џакузи.
Горниот спрат е со 3 спални соби, купатило и прекрасна тераса.

  Агенција за недвижнини Капитал Инвест

Потврден огласувач