Logo

KOLICKA

Број на оглас: 3026623 | Објавен на: 16.07.2019, 03:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Se prodava, koristena no odlicno zacuvana bebeska kolicka.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Kiril

Потврден огласувач