Logo

Biro MICKE

Број на оглас: 3026709 | Објавен на: 14.02.2019, 07:44
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.300 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Вид на оглас: Се продава


Biro Micke od Ikea za vo detska ili rabotna soba. Odlicen svedski kvalitet.

070237433

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Kris