Logo

OPEL AGILA 1.0-BENZIN KLIMA-KAKO NOVA

Број на оглас: 3026922 | Објавен на: 06.03.2019, 12:21
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Agila

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 85000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL AGILA 1.0-BENZIN FULL OPREMA
KLIMA
EL-STAKLA
CENTRALNO
ALARM
ABS
AIR BAG
SERVO VOLAN
METALIK BOJA
NOVI GUMI
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA
TEL
075 646 646

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  MM-AUTO (претпријатие)

Потврден огласувач