Logo

ZVUCNICI 2.1 DELUX

Број на оглас: 3027425 | Објавен на: 17.03.2019, 20:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.200 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Звучници

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач