Logo

Полначи за Lenovo оригинални

Број на оглас: 3027429 | Објавен на: 19.05.2019, 13:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Останато

Вид на оглас: Се продава


Продавам полнач за Lenovo користен околу година време, оригинален што си доагаат со лаптопот.

Можност за достава низ цела Македонија

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 МЦ Системи

Потврден огласувач