Logo

3D Pasivni Naocari

Број на оглас: 3027440 | Објавен на: 14.01.2019, 11:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Вид на оглас: Се продава


Пасивни 3д наочари (поларизирани) Novi 2 br. Grundig 250 den.

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач