Logo

VENTILATOR ZA PARNO ZA GOLF 5, LEON, SKODA, AUDI

Број на оглас: 3027953 | Објавен на: 16.10.2019, 16:15
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Valeo

Tип на делови: Клима уреди

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Original Valeo, ventilator za parno za klimatronik

  Кичево

Прати Е-Маил

  VKK

Потврден огласувач