Logo

KOVANO ZELEZO OGRADA

Број на оглас: 3029247 | Објавен на: 13.06.2019, 10:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


Prodavam ograda od kovano zelezo za francuski balkon ili terasa! Dimenzii 160 x 102 Komplet so drzaci samo da se montira!
tel: 072 249 602

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Pece

Потврден огласувач