Logo

Televizori

Број на оглас: 3030280 | Објавен на: 08.02.2019, 21:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Medion

Производ: CRT - Класични

Големина: 81 cm (32 inch)

Цена: 1.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 3 televizori
Neo- 1200denari
Fuego- 1000 denari
Koncar - 600 den
Site se vo ispravna sostojba

 goce

Потврден огласувач