Logo

Jabolko crven delises

Број на оглас: 3030331 | Објавен на: 12.01.2019, 11:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Вид на оглас: Се продава


Jabolka ekstra golemina malku se podudreni od grad vo gajba ima i ubavi znaci mesani se udreni i neudreni od grad za toptan cena 10 denari golemina ekstra isto taka ajdaret;cadel;zlaten se po 10 denari

 Agron

Потврден огласувач