1 / 2
Toyota ESP9100 Net
2.700 €
29.09.2018 18:22

Сопиште / Скопје

Многу убава вез машина за продажба Оваа 15-игла машина со автоматско сечење жица и автоматска промена на бојата, која може да работи до 1200 точки во минута, има сензор за ротирачки тип за откривање на скршена жица и автоматско запирање на машината Како и "Multi-Head Modular" кој може да поврзе до 48 единици заедно, има комплет со рамка од 270 степени, со мерач, возач и две шапки за обложување, The Three пристаништа се за USB, LAN и сериски конекции

тука е мојот контакт за повеќе информации: marijo.boris18hr@gmail.com

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Marijo
Потврден огласувач
079722127
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам