Logo

SE PRODAVA KUJKA I DUJKAN

Број на оглас: 3031291 | Објавен на: 06.01.2019, 22:16
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 120 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 120 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Во градба

Опрема: Празен

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA KUJKA I DUJKAN VO DEMIR HISAR,KUJKATA E KARABINA,TRI SPRATA,SO DVORNO MESTO.MOZE DA SE VIDI VO SEKOE VREME.CENA PO DOGOVOR,NA LICE MESTO
078 376 335

  Демир Хисар

Прати Е-Маил

  Peter

Потврден огласувач