Logo

VELOSIPED CUBE SO GUMI 29

Број на оглас: 3031522 | Објавен на: 18.08.2019, 13:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 23.000 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


XITNO NA POLA CENA PRODAVAM PERFEKTEN 1 GODINA STAR VELOSIPED CUBE SO GUMI 29-ZA SAMO 22000 DEN-KUPEN E 4400 DEN-PREKRASEN

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Gordan

Потврден огласувач