Logo

VELOSIPED CUBE SO GUMI 29

Број на оглас: 3031526 | Објавен на: 18.08.2019, 13:13
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 23.000 МКД

Категорија: Продавници, Трговија / Спортски прилози

Вид на оглас: Се продава


XITNO NA POLA CENA PRODAVAM PERFEKTEN 1 GODINA STAR VELOSIPED CUBE SO GUMI 29-ZA SAMO 23000 DEN-KUPEN E 4400 DEN-PREKRASEN

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Gordan