Logo

Cls.320.cdi

Број на оглас: 3031582 | Објавен на: 22.04.2019, 09:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: CLS 320

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Цена: 10.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava so site platen davacki do reg uvezen ot ch ch ch cena za kesh

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 qamil

Потврден огласувач