Logo

Slep Sluzba 24/7 niz cela makedonija

Број на оглас: 3031607 | Објавен на: 03.01.2019, 16:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Нудиме можност за превоз на лесни возила, спортски и спуштени возила, комбиња, контејнери, градежни, печатарски и браварски машини. Kontakt tel 071 361 787 i 078 361 787

 Кратово

Прати Е-Маил

 XXXX

Потврден огласувач