Logo

Vespa Motor

Број на оглас: 3032607 | Објавен на: 14.03.2019, 09:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Vespa

Вид: Останато

Година: 2007

Модел: Joper

Километри: 10000

Цена: 650 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Marka Vespa 2007.godina
125.Cc 1 godina Registracia Pali Vozi Cena 650€.
ZA SEKAKVI PRASANJA JAVETE SE MA OVOJ BROJ <<070623963>>

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Nedim

Потврден огласувач