Logo

Дисплеј за лаптоп 17'' WideScreen 30 pin

Број на оглас: 3032656 | Објавен на: 12.06.2019, 08:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


displej za laptop 17'' widescreen i 30 pinski, zacuvan maksimalno bez nikakov problem ,prakam po kargo niz cela makedonija.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Trajce

Потврден огласувач