Logo

seat alhambra 1.9 tdi 116 k.s reg. do 06.2019god.

Број на оглас: 3032777 | Објавен на: 30.05.2019, 08:32
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Seat

Модел: Alhambra

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 2.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODADENO...

  Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

  Мики

Потврден огласувач