Logo

FIAT CROMA 19 MULTIJET 150KS 2008

Број на оглас: 3033015 | Објавен на: 16.02.2019, 10:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Croma

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 4.650 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FULL OPREMA
KOLATA E KAKO OD SALON
PROIZVEDENA 04.2008
BEZ NIKAKVI ZAMENI

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 ICE

Потврден огласувач