Prodavam ovostarnik vo selo Pobozje
14.000 €
03.09.2022 13:00

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

2800 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam mlad ovostarnik vo selo Pobozje, na polovina pat od naselba Radisani do s.Pobozje - 2800 m2, ne e vo gradezen reon, nema moznost za priklucok na struja.
Niz ovostarnikot pominuva reka
Ovostarnikot ima okolu 200 drvca, orevi, slivi, visni, krusi, dunji...
kontakt telefon 070276190

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Марјан
Потврден огласувач
070276190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам