Prodavam plac vo Kuceviska bara 1100m2
25.000 €
18.08.2022 13:00

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

1100 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam plac vo Kucevska Bara 1100m2 blizu obikolnicata i rekata Serava

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Марјан
Потврден огласувач
070276190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам