Logo

XFX Radeon RX 480 4gb graficka karta

Број на оглас: 3033499 | Објавен на: 21.02.2019, 08:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.700 МКД
5.900 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


Graficka karta XFX Radeon RX 480 4gb
kontakt 070592595

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 HTC

Потврден огласувач